Skip to main content

Parcel · Map 033-024-012

21 LYNN AVE

Owner: PICCOLINO MICHAEL

Assessed value

$132,650

$88,970 bldg · $43,680 land

Est. annual tax

$5,249

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA2

Year built

1986

1,544 sqft

Building

Style
Cape
Year built
1986
Living area
1,544 sqft · 1.7 stories