Skip to main content

Parcel · Map 029-037-003

13 BERNICE AVE

Owner: THERRIEN KEVIN & ALETHEA

Assessed value

$122,220

$79,030 bldg · $43,190 land

Acreage

Land use

Residential

RA2

Year built

1981

1,459 sqft

Building

Style
Cape
Year built
1981
Living area
1,459 sqft · 1.7 stories
Exterior
Alum/Vinyl Siding
Heat
Hot Water · Oil

Recorded sales

  1. Jan 15, 2010

    Bk/Pg OPM-90053

    $192,500

More on Bernice Ave