Skip to main content

Parcel · Map 029-036-012

4 BERNICE AVE

Owner: COMPARONE LOUISE M

Assessed value

$115,990

$72,800 bldg · $43,190 land

Acreage

Land use

Residential

RA2

Year built

1981

1,092 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1981
Living area
1,092 sqft · 1.0 story