Skip to main content

Parcel · Map 029-037-004B

7 BERNICE AVE

Owner: TAYLOR FAMILY IRREVOCABLE TRUST; TAYLOR THOMAS J II & BRUCE J

Assessed value

$128,870

$85,680 bldg · $43,190 land

Acreage

Land use

Residential

RA2

Year built

1987

1,152 sqft

Owner mailing

7 BERNICE AVE, TERRYVILLE, CT

Building

Style
Ranch
Year built
1987
Living area
1,152 sqft · 1.0 story