Skip to main content

Parcel · Map 040-047-003

39 BENEDICT ST

Owner: TESTA CHRISTOPHER J & LABONTE STEPHANIE

Assessed value

$154,210

$111,020 bldg · $43,190 land

Acreage

Land use

Residential

RA2

Year built

1986

1,338 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1986
Living area
1,338 sqft · 1.0 story