Skip to main content

Parcel · Map 040-047-008

19 BENEDICT ST

Owner: FRIDRICH WAYNE R & JODEE A

Assessed value

$137,900

$95,130 bldg · $42,770 land

Acreage

Land use

Residential

RA2

Year built

1992

1,040 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1992
Living area
1,040 sqft · 1.0 story

19 BENEDICT ST — Plymouth Land Records