Skip to main content

Parcel · Map 043-061-015

31 HILLSIDE AVE PLY

Owner: DAPONTE RICHARD & SHARON

Assessed value

$112,910

$59,640 bldg · $53,270 land

Est. annual tax

$4,468

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA1

Year built

1972

972 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1972
Living area
972 sqft · 1.0 story