Skip to main content

Parcel · Map 043-060-003

8 HILLSIDE AVE PLY

Owner: SANTOS LYNN L

Assessed value

$124,950

$73,010 bldg · $51,940 land

Est. annual tax

$4,944

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA1

Year built

1997

1,075 sqft

Building

Style
Cape
Year built
1997
Living area
1,075 sqft · 1.4 stories