Skip to main content

Parcel · Map 003-002-002-12

449 N HARWINTON AVE

Owner: LEVANDOSKI JILL

Assessed value

$191,450

$138,950 bldg · $52,500 land

Est. annual tax

$7,576

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA1

Year built

1990

1,568 sqft

Building

Style
Raised Ranch
Year built
1990
Living area
1,568 sqft · 1.0 story