Skip to main content

Parcel · Map 033-024-017

34 MATTHEWS ST

Owner: TORJAK GEORGE III

Assessed value

$121,100

$77,910 bldg · $43,190 land

Est. annual tax

$4,792

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA2

Year built

1983

1,118 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1983
Living area
1,118 sqft · 1.0 story
Exterior
Alum/Vinyl Siding
Heat
Steam · Oil

Recorded sales

  1. Sep 18, 2003

    Bk/Pg OPM-29016

    $55,000

More on Matthews St