Skip to main content

Parcel · Map 029-035-022

22 ARMBRUSTER RD

Owner: MARTEL EDWARD T & SUSAN A

Assessed value

$133,000

$89,810 bldg · $43,190 land

Acreage

Land use

Residential

RA2

Year built

1991

1,132 sqft

Building

Style
Raised Ranch
Year built
1991
Living area
1,132 sqft · 1.0 story