Skip to main content

Parcel · Map 019-017-001

24 SCHROBACK RD

Owner: STRID RONALD H

Assessed value

$169,470

$112,280 bldg · $57,190 land

Est. annual tax

$6,706

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA1

Year built

1992

1,418 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1992
Living area
1,418 sqft · 1.0 story