Skip to main content

Parcel · Map 027-015-037A

7 SCHROBACK RD

Owner: STEVENSON DANIEL P & JANET L

Assessed value

$150,920

$97,580 bldg · $53,340 land

Est. annual tax

$5,972

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA1

Year built

1994

1,144 sqft

Building

Style
Raised Ranch
Year built
1994
Living area
1,144 sqft · 1.0 story