Skip to main content

Parcel · Map 031-034-018

87 HIGH ST

Owner: RAYMOND STEVEN R & LISA M

Assessed value

$141,470

$97,370 bldg · $44,100 land

Est. annual tax

$5,598

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA2

Year built

1989

1,336 sqft

Building

Style
Cape
Year built
1989
Living area
1,336 sqft · 1.0 story