Skip to main content

Parcel · Map 028-039-002-27

19 MAGGIE CT

Owner: MURTISHI NUSRET TOM & MURTISHI SERVET

Assessed value

$248,430

$189,700 bldg · $58,730 land

Est. annual tax

$9,830

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA1

Year built

2015

2,452 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
2015
Living area
2,452 sqft · 2.0 stories
Exterior
Vinyl Siding
Heat
Forced Hot Air · Oil

Recorded sales

  1. Dec 8, 2005

    Bk/Pg OPM-50060

    $396,000

More on Maggie Ct