Skip to main content

Parcel · Map 028-039-002-20

24 MAGGIE CT

Owner: MARQUIS EDWIN C

Assessed value

$246,820

$188,300 bldg · $58,520 land

Est. annual tax

$9,767

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA1

Year built

2015

2,338 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
2015
Living area
2,338 sqft · 2.0 stories