Skip to main content

Parcel · Map 041-029-078

10 DIAMOND ST

Owner: MURAWSKI AGNES

Assessed value

$116,690

$74,830 bldg · $41,860 land

Est. annual tax

$4,617

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA2

Year built

1983

1,428 sqft

Building

Style
Cape
Year built
1983
Living area
1,428 sqft · 1.8 stories