Skip to main content

Parcel · Map 042-091-021

9 JOSEPH ST

Owner: ILES SCOTT & KASPUTIS MALLORY

Assessed value

$120,750

$78,400 bldg · $42,350 land

Est. annual tax

$4,778

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA2

Year built

1980

1,463 sqft

Building

Style
Cape
Year built
1980
Living area
1,463 sqft · 1.7 stories

9 JOSEPH ST — Plymouth Land Records