Skip to main content

Parcel · Map 042-091-024

3 JOSEPH ST

Owner: BOUCHARD BRENDA L

Assessed value

$118,020

$75,670 bldg · $42,350 land

Est. annual tax

$4,670

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA2

Year built

1982

1,294 sqft

Building

Style
Cape
Year built
1982
Living area
1,294 sqft · 1.4 stories

3 JOSEPH ST — Plymouth Land Records