Skip to main content

Parcel · Map 048-073-034

27 ADAMS DR

Owner: RODRIGUEZ JEFFREY A

Assessed value

$146,090

$101,990 bldg · $44,100 land

Acreage

Land use

RA2

Year built

1981

1,392 sqft

Building

Year built
1981
Living area
1,392 sqft

Recorded sales

No recorded sales on file.

More on Adams Dr