Skip to main content

Parcel · Map 039-070-015

8 ADAMS DR

Owner: PROZZO DEBORAH

Assessed value

$121,310

$78,540 bldg · $42,770 land

Acreage

Land use

RA2

Year built

1982

1,248 sqft

Building

Year built
1982
Living area
1,248 sqft

Recorded sales

No recorded sales on file.

More on Adams Dr

8 ADAMS DR — Plymouth Land Records