Skip to main content

Parcel · Map 047-068-007C

110 TOWN HILL RD

Owner: GUIDONE DAVID P & KRISTIN L

Assessed value

$182,630

$136,710 bldg · $45,920 land

Est. annual tax

$7,227

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA2

Year built

2006

1,856 sqft

Building

Style
Cape
Year built
2006
Living area
1,856 sqft · 1.7 stories