Skip to main content

Parcel · Map 056-067-002

202 SCOTT RD

Owner: ANTONIOLI AMANDA

Assessed value

$130,340

$67,760 bldg · $62,580 land

Est. annual tax

$5,158

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA1

Year built

1997

832 sqft

Building

Style
Cape
Year built
1997
Living area
832 sqft · 1.0 story