Skip to main content

Parcel · Map 064-110-009

18 EDWARD AVE

Owner: IWANOW ELIZABETH A

Assessed value

$96,600

$50,260 bldg · $46,340 land

Est. annual tax

$3,822

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA-2L

Year built

1977

825 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1977
Living area
825 sqft · 1.0 story

18 EDWARD AVE — Plymouth Land Records