Skip to main content

Parcel · Map 064-110-012

4 EDWARD AVE

Owner: KENISTON DENISE C

Assessed value

$114,870

$68,040 bldg · $46,830 land

Est. annual tax

$4,545

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA-2L

Year built

2005

720 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
2005
Living area
720 sqft · 1.0 story