Skip to main content

Parcel · Map 064-113-004

46 LAKE PLYMOUTH BLVD

Owner: SAGE RUSSELL E & CAROL A

Assessed value

$151,410

$74,130 bldg · $77,280 land

Est. annual tax

$5,991

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA-2L

Year built

1979

1,632 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
1979
Living area
1,632 sqft · 2.0 stories

46 LAKE PLYMOUTH BLVD — Plymouth Land Records