Assessed value
$114,240
$66,920 bldg · $47,320 land
Est. annual tax
$4,520
39.57 mills · FY2026
Acreage
—
Land use
Residential
RA-2L
Year built
1987
912 sqft
Building
- Style
- Ranch
- Year built
- 1987
- Living area
- 912 sqft · 1.0 story
- Exterior
- Clapboards
- Heat
- Electric Baseboard · Electric
Recorded sales
No recorded sales on file.
More on Lake Plymouth Blvd
6 LAKE PLYMOUTH BLVD
$152,600 · Built 1979
7 LAKE PLYMOUTH BLVD
$163,660 · Built 1995
13 LAKE PLYMOUTH BLVD
$177,520 · Built 1998
17 LAKE PLYMOUTH BLVD
$154,980 · Built 1997
20 LAKE PLYMOUTH BLVD
$197,960 · Built 1989
23 LAKE PLYMOUTH BLVD
$490 · Built 0
24 LAKE PLYMOUTH BLVD
$70 · Built 0
25 LAKE PLYMOUTH BLVD
$50,400 · Built 0