Skip to main content

Parcel · Map 064-113-011

76 LAKE PLYMOUTH BLVD

Owner: THOMPSON CAROLYN L

Assessed value

$162,610

$83,650 bldg · $78,960 land

Est. annual tax

$6,434

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA-2L

Year built

1981

1,088 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1981
Living area
1,088 sqft · 1.0 story