Skip to main content

Parcel · Map 064-113-016

110 LAKE PLYMOUTH BLVD

Owner: ROBERTS DAVID D & JANICE M

Assessed value

$138,740

$59,780 bldg · $78,960 land

Est. annual tax

$5,490

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA-2L

Year built

1983

945 sqft

Building

Style
Cape
Year built
1983
Living area
945 sqft · 1.4 stories