Skip to main content

Parcel · Map 081-123-011

58 ALLENTOWN RD

Owner: LICHAJ JR TADEUSZ J

Assessed value

$161,560

$113,330 bldg · $48,230 land

Acreage

Land use

RA-2L

Year built

1999

1,236 sqft

Building

Year built
1999
Living area
1,236 sqft

Recorded sales

No recorded sales on file.

More on Allentown Rd