Skip to main content

Parcel · Map 081-125-004

15 ALLENTOWN RD

Owner: RONEWICZ WILLIAM D & JEANNE

Assessed value

$120,960

$81,270 bldg · $39,690 land

Acreage

Land use

RA-2L

Year built

1985

1,020 sqft

Building

Year built
1985
Living area
1,020 sqft

Recorded sales

No recorded sales on file.

More on Allentown Rd