Skip to main content

Parcel · Map 064-113-052

308 LAKE PLYMOUTH BLVD

Owner: BLAKE ROBERT & ELLEN M

Assessed value

$132,930

$56,490 bldg · $76,440 land

Est. annual tax

$5,260

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA-2L

Year built

1975

1,008 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1975
Living area
1,008 sqft · 1.0 story