Skip to main content

Parcel · Map 064-113-050

300 LAKE PLYMOUTH BLVD

Owner: TRIPOLONE VINCENT & JANICE

Assessed value

$122,220

$44,940 bldg · $77,280 land

Est. annual tax

$4,836

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA-2L

Year built

1982

760 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1982
Living area
760 sqft · 1.0 story
Exterior
Alum/Vinyl Siding
Heat
Electric Baseboard · Electric

Recorded sales

  1. Oct 17, 2018

    Bk/Pg OPM-180012

    $150,000

More on Lake Plymouth Blvd