Skip to main content

Parcel · Map 081-132-009

6 DRIFTWOOD RD

Owner: THOMAS SAMUEL P

Assessed value

$134,260

$94,920 bldg · $39,340 land

Est. annual tax

$5,313

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA-2L

Year built

1998

1,008 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1998
Living area
1,008 sqft · 1.0 story
Exterior
Alum/Vinyl Siding
Heat
Electric Baseboard · Electric

Recorded sales

  1. Apr 29, 2008

    Bk/Pg OPM-70085

    $178,970

More on Driftwood Rd