Skip to main content

Parcel · Map 081-133-008

3 DRIFTWOOD RD

Owner: WHITNEY LISA L

Assessed value

$70,770

$30,660 bldg · $40,110 land

Est. annual tax

$2,800

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA-2L

Year built

1969

576 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1969
Living area
576 sqft · 1.0 story