Skip to main content

Parcel · Map 064-119-005

343 LAKE PLYMOUTH BLVD

Owner: BATTERS STEPHEN J & MICHELLE E

Assessed value

$128,520

$83,090 bldg · $45,430 land

Est. annual tax

$5,086

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA-2L

Year built

2003

1,368 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
2003
Living area
1,368 sqft · 2.0 stories