Skip to main content

Parcel · Map 064-119-008

333 LAKE PLYMOUTH BLVD

Owner: FLORES HUNTER J & SHELLY A

Assessed value

$155,470

$109,550 bldg · $45,920 land

Est. annual tax

$6,152

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA-2L

Year built

1997

1,820 sqft

Building

Style
Cape
Year built
1997
Living area
1,820 sqft · 1.8 stories
Exterior
Alum/Vinyl Siding
Heat
Forced Hot Air · Oil

Recorded sales

  1. Oct 27, 2003

    Bk/Pg OPM-30040

    $139,000

More on Lake Plymouth Blvd