Skip to main content

Parcel · Map 064-113-041

258 LAKE PLYMOUTH BLVD

Owner: MCPHEE LYNNE

Assessed value

$118,580

$42,140 bldg · $76,440 land

Est. annual tax

$4,692

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA-2L

Year built

1983

590 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1983
Living area
590 sqft · 1.0 story