Skip to main content

Parcel · Map 081-124-068

22 EASTVIEW RD

Owner: TUTSCHKA BRIGITTE

Assessed value

$187,110

$116,270 bldg · $70,840 land

Est. annual tax

$7,404

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA-2L

Year built

2013

1,108 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
2013
Living area
1,108 sqft · 1.0 story
Exterior
Clapboards
Heat
Forced Hot Air · Natural Gas

Recorded sales

  1. Nov 12, 2013

    Bk/Pg OPM-130022

    $189,000
  2. Mar 4, 2005

    Bk/Pg OPM-40124

    $52,000

More on Eastview Rd