Skip to main content

Parcel · Map 080-133-001D

139 ALLENTOWN RD

Owner: KONICKI GARY J

Assessed value

$161,280

$85,400 bldg · $75,880 land

Acreage

Land use

RA1

Year built

1997

912 sqft

Building

Year built
1997
Living area
912 sqft

Recorded sales

No recorded sales on file.

More on Allentown Rd