Skip to main content

Parcel · Map 081-133-049

29 SUMMITT VIEW RD

Owner: PELLETIER AMY J

Assessed value

$80,710

$40,180 bldg · $40,530 land

Est. annual tax

$3,194

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA-2L

Year built

1982

600 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1982
Living area
600 sqft · 1.0 story