Skip to main content

Parcel · Map 081-124-057

52 EASTVIEW RD

Owner: LACKNER ANNE & ROBERT

Assessed value

$166,110

$96,040 bldg · $70,070 land

Est. annual tax

$6,573

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA-2L

Year built

2003

1,287 sqft

Building

Style
Cape
Year built
2003
Living area
1,287 sqft · 1.7 stories
Exterior
Vinyl Siding
Heat
Forced Hot Air · Propane Gas

Recorded sales

  1. Jun 28, 2021

    Bk/Pg OPM-202000219

    $205,000
  2. Jul 27, 2018

    Bk/Pg OPM-170223

    $72,500

More on Eastview Rd