Skip to main content

Parcel · Map 081-133-039

32 LAKE FOREST RD

Owner: LEVESQUE STEVEN G & GERALDINE

Assessed value

$84,560

$46,060 bldg · $38,500 land

Est. annual tax

$3,346

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA-2L

Year built

1978

680 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1978
Living area
680 sqft · 1.0 story