Skip to main content

Parcel · Map 081-133-060

27 LAKE FOREST RD

Owner: BLETHEN KEITH A

Assessed value

$124,950

$86,450 bldg · $38,500 land

Est. annual tax

$4,944

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA-2L

Year built

1995

1,300 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
1995
Living area
1,300 sqft · 2.0 stories