Skip to main content

Parcel · Map 091-124-013

29 FALL MOUNTAIN TERR

Owner: CARRETTA ROBERT AND JOANNE

Assessed value

$127,540

$74,410 bldg · $53,130 land

Est. annual tax

$5,047

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA-2L

Year built

1998

912 sqft

Building

Style
Ranch
Year built
1998
Living area
912 sqft · 1.0 story