Skip to main content

Parcel · Map 099-133-004

383 ALLENTOWN RD

Owner: DIGUISEPPI RICHARD & JACLYN (JT)

Assessed value

$214,620

$163,170 bldg · $51,450 land

Acreage

Land use

Residential

RA1

Year built

1999

2,594 sqft

Building

Style
Colonial
Year built
1999
Living area
2,594 sqft · 2.0 stories