Skip to main content

Parcel · Map 111-110-023

652 GREYSTONE RD

Owner: DEMARCO LUCIO F

Assessed value

$134,820

$85,120 bldg · $49,700 land

Est. annual tax

$5,335

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA1

Year built

1987

1,459 sqft

Building

Style
Cape
Year built
1987
Living area
1,459 sqft · 1.7 stories