Skip to main content

Parcel · Map 111-143-023

693 GREYSTONE RD

Owner: MCCORMACK WILLIAM

Assessed value

$125,510

$80,780 bldg · $44,730 land

Est. annual tax

$4,966

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA1

Year built

1984

1,344 sqft

Building

Style
Cape
Year built
1984
Living area
1,344 sqft · 1.8 stories
Exterior
Alum/Vinyl Siding
Heat
Forced Hot Air · Oil

Recorded sales

  1. Nov 18, 2008

    Bk/Pg OPM-80026

    $75,000

More on Greystone Rd