Skip to main content

Parcel · Map 004-003-003

91 GRIFFIN RD

Owner: PIANKA ANGELA R

Assessed value

$178,360

$123,130 bldg · $55,230 land

Est. annual tax

$7,058

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA1

Year built

1999

1,902 sqft

Building

Style
Cape
Year built
1999
Living area
1,902 sqft · 1.8 stories
Exterior
Clapboards
Heat
Hot Water · Oil

Recorded sales

  1. Jun 30, 2010

    Bk/Pg OPM-90133

    $170,000

More on Griffin Rd