Skip to main content

Parcel · Map 011-013-017

30 SAWMILL RD

Owner: KARWOWSKI BOLESLAW

Assessed value

$211,890

$156,380 bldg · $55,510 land

Est. annual tax

$8,384

39.57 mills · FY2026

Acreage

Land use

Residential

RA1

Year built

1996

2,094 sqft

Building

Style
Split Level
Year built
1996
Living area
2,094 sqft · 1.0 story